جستجو کردن
Close this search box.

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

شرکت بال ایمن فراز با اتکا به خداوند منان توفیق داشته است که گام های موثری در صنعت آسانسور ، پله برقی و راهرو رونده بردارد. با توجه به دگرگونی ها و پیشرفت هایی که در سال های اخیر در این صنعت به وجود آمده است و لزوم رعایت استانداردهای بین الملی تولید ما را بر آن داشته که همواره با سه عنصر صداقت ،مسئولیت پذیری و وجدان کاری ، حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم.

معرفی شرکت آسانسور و پله برقی  بال ایمن فراز

شرکت بال ایمن فراز با اتکا به خداوند منان توفیق داشته است که گام های موثری در صنعت آسانسور ، پله برقی و راهرو رونده بردارد. با توجه به دگرگونی ها و پیشرفت هایی که در سال های اخیر در این صنعت به وجود آمده است و لزوم رعایت استانداردهای بین الملی تولید ما را بر آن داشته که همواره با سه عنصر صداقت ، مسئولیت پذیری و وجدان کاری ، حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم.

ماموریت بال ایمن فرازماموریت بال ایمن فراز

ارائه محصولات آسانسور و پله برقی با کیفیت مطلوب

خدمات حرفه ای، متناسب با تکنولوژی روز دنیا

صرفه جویی اقتصادی برای خریداران و مصرف کنندگان

عملکرد واحد سرویس و نگهداری

به طور مداوم توسط معاونت کنترل کیفیت بررسی و بازبینی میگردد تا نقاط ضعف احتمالی با برگزاری دوره های آموزشی توسط متخصصین دوره دیده شرکت و افزایش امکانات وتجهیزات برطرف گردیده و امکان ارائه خدمات کیفی در اسرع وقت مهیا گردد.

پیش بینی عملیات REM

با استفاده از سیستم (REM (Remote Elevator Monitoring واتصال کلیه آسانسورهای منصوبه در سرتاسر ایران به دفتر مرکزی معاونت فنی- مهندسی از طریق خطوط تلفن ، به طور مداوم وضعیت آسانسور، پله برقی وراهروهای متحرک کنترل میشود

گزارشات ماهیانه و خرابی ها

ضمن ضبط و ثبت در حافظه به طور ماهیانه برای کارفرمایان ارسال خواهد گردید و بروز هرگونه ایرادی در سیستم نیز قبل از اطلاع کارفرما در سیستم مانیتور مشاهده و بلافاصله نسبت به اعزام متخصص مربوطه اقدامات مقتضی صورت خواهد پذیرفت.

سرویس و نگهداری سیار

واحد سیار سرویس نگهداری این شرکت با دراختیار داشتن تکنسینهای مجرب ، ابزار، لوازم
و قطعات یدکی مورد نیاز به محض اعلام کارفرما ، در خصوص رفع اشکالات احتمالی در حداقل زمان ممکن با حضور در محل از نزدیکترین مرکز و در محدوده معین شده ، نسبت به ارائه خدمات بصورت ۲۴ ساعته اقدام مینماید

تعمیرات کلی

درحال حاضر سایر خدمات مورد نیاز مانند تراشکاری ، سیم پیچی و غیره در کارگاههای مجاز عمومی انجام میپذیرد که طبق برنامه ریزی در آینده نزدیک با فراهم نمودن امکانات مناسب ، کلیه خدمات فوق نیز به صورت متمرکز و در این مرکز انجام خواهد شد.

سرویس نگهداری با نگهدار مقیم

در ساختمانهای پرتردد و مکانهای پراهمیت با در نظر گرفتن تعداد آسانسور ، پله برقی و راهروی متحرک ، تکنسینهای مقیم با حضور شبانه روزی و یا طی ساعات اداری نسبت به نگهداری آسانسورها اقدام مینمایند .