درباره ما

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

شرکت بال ایمن فراز با اتکا به خداوند منان توفیق داشته است که گام های موثری در صنعت آسانسور ، پله برقی و راهرو رونده بردارد. با توجه به دگرگونی ها و پیشرفت هایی که در سال های اخیر در این صنعت به وجود آمده است و لزوم رعایت استانداردهای بین الملی تولید ما را بر آن داشته که همواره با سه عنصر صداقت ،مسئولیت پذیری و وجدان کاری ، حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم.

معرفی شرکت آسانسور و پله برقی  بال ایمن فراز

شرکت بال ایمن فراز با اتکا به خداوند منان توفیق داشته است که گام های موثری در صنعت آسانسور ، پله برقی و راهرو رونده بردارد. با توجه به دگرگونی ها و پیشرفت هایی که در سال های اخیر در این صنعت به وجود آمده است و لزوم رعایت استانداردهای بین الملی تولید ما را بر آن داشته که همواره با سه عنصر صداقت ، مسئولیت پذیری و وجدان کاری ، حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم.

ماموریت بال ایمن فرازماموریت بال ایمن فراز

ارائه محصولات آسانسور و پله برقی با کیفیت مطلوب

خدمات حرفه ای، متناسب با تکنولوژی روز دنیا

صرفه جویی اقتصادی برای خریداران و مصرف کنندگان

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

عملکرد واحد سرویس و نگهداری

به طور مداوم توسط معاونت کنترل کیفیت بررسی و بازبینی میگردد تا نقاط ضعف احتمالی با برگزاری دوره های آموزشی توسط متخصصین دوره دیده شرکت و افزایش امکانات وتجهیزات برطرف گردیده و امکان ارائه خدمات کیفی در اسرع وقت مهیا گردد.

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

پیش بینی عملیات REM

با استفاده از سیستم (REM (Remote Elevator Monitoring واتصال کلیه آسانسورهای منصوبه در سرتاسر ایران به دفتر مرکزی معاونت فنی- مهندسی از طریق خطوط تلفن ، به طور مداوم وضعیت آسانسور، پله برقی وراهروهای متحرک کنترل میشود

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

گزارشات ماهیانه و خرابی ها

ضمن ضبط و ثبت در حافظه به طور ماهیانه برای کارفرمایان ارسال خواهد گردید و بروز هرگونه ایرادی در سیستم نیز قبل از اطلاع کارفرما در سیستم مانیتور مشاهده و بلافاصله نسبت به اعزام متخصص مربوطه اقدامات مقتضی صورت خواهد پذیرفت.

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

سرویس و نگهداری سیار

واحد سیار سرویس نگهداری این شرکت با دراختیار داشتن تکنسینهای مجرب ، ابزار، لوازم
و قطعات یدکی مورد نیاز به محض اعلام کارفرما ، در خصوص رفع اشکالات احتمالی در حداقل زمان ممکن با حضور در محل از نزدیکترین مرکز و در محدوده معین شده ، نسبت به ارائه خدمات بصورت ۲۴ ساعته اقدام مینماید

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

تعمیرات کلی

درحال حاضر سایر خدمات مورد نیاز مانند تراشکاری ، سیم پیچی و غیره در کارگاههای مجاز عمومی انجام میپذیرد که طبق برنامه ریزی در آینده نزدیک با فراهم نمودن امکانات مناسب ، کلیه خدمات فوق نیز به صورت متمرکز و در این مرکز انجام خواهد شد.

شرکت آسانسور و پله برقی بال ایمن فراز

سرویس نگهداری با نگهدار مقیم

در ساختمانهای پرتردد و مکانهای پراهمیت با در نظر گرفتن تعداد آسانسور ، پله برقی و راهروی متحرک ، تکنسینهای مقیم با حضور شبانه روزی و یا طی ساعات اداری نسبت به نگهداری آسانسورها اقدام مینمایند .

طراحی و توسعه توسط میزوکد